• |
ide | kryesore

SHÇBA shoqëron pesë policë, zbulohet akuza

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
gjykatesShoqërohen 5 punonjës policie në Korçë për shpërdorim detyre, nga Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave. Mësohet se të shoqëruarit janë efektivë të Komisariatit të Maliqit.

Burime bëjnë të ditur se janë efektivët e rendit nga komisariati i Maliqi ndërsa ende nuk dihet nëse ka urdhër arresti për ta apo thjesht pezullim nga detyra.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *