• |
ide | kryesore

Meta poston foto me disa të rinj dhe jep një mesazh

Arkiva, LajmePresidenti Ilir Meta bën thirrje për refuzim nda ‘sistemit’ që nuk iu jep sipas tij asnjë mundësi të rinjve.

Në një postim në “Facebook”, teksa shfaqet mes disa të rinjve, Kreu i Shtetit bën këtë apel.

“Koha për të refuzuar falsitetin e këtij sistemi, që nuk i dëgjon, nuk i përfshin dhe nuk ju jep asnjë mundësi të rinjve”, deklaron Meta.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *