• |
ide | kryesore

FOTO/ Anna Falchi mban premtimin: zhvishet krejt për fitoren e Lazios

-Instant, Sport


Anna Falchi kishte premtuar se do të shfaqej me vetëm një maskë veshur në rast se Lazio do të fitonte derbin. Premtim i mbajtur pas 3-0 ndaj Romës. “Përfundoiiii ndeshja më e rëndësishme dhe e ndjerë e kryeqytetit!!!! W W W Lazio e gjithë skuadra, i madhi @ciroimmobile17 që nuk na zhgënjen kurrë, “Ujku” @10_luisalberto cfarë të të them. 3 me qepeni!”, ka shkruar ajo në Instagram.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *