• |
ide | kryesore

Basha nxjerr VIDEO-n: Rama gënjeu për çmimin e energjisë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditLulzim Basha publikoi një video me qytetarë të shumtë që ankohen për çmimin e lartë të energjisë elektrike, dhe tha se kryeministri Edi Rama premtoi uljen e çmimit të energjisë për familjarët, por gënjeu.

Sipas Bashës, Për këtë arsye kryeministri duhet të largohet

Premtoi se do ta ulte çmimin e energjisë për familjarët. Rama gënjeu – ai vetëm i rriti faturat e energjisë për familjet shqiptare! Rama është dështim. Ai duhet të largohet”- shkruan Basha.12 Comments

 1. Po e vertet, genjeu.
  Po ai eshte ne drejtim te qeveris dhe ka shume pergjegjesi.
  Kuese ti je ne opozit. Nuk ke pothuajse asnje pergjegjesi. Dhe genjen si dreqi.
  Imagjino po te maresh ti pushtetin….

 2. PROBLEMI ESHTE SE OPOZITA DUHEJ TE NA NGJALLTE SHPRESEN. ME TY O LUL NUK SHOHIM SHPRES. ME DUKESH NJELLOJ ME KETE TE SOCMIN, MOS TE THEM ME KEQ.

 3. Mos thuaj ka deshtuar se ai nuk ka deshtuar, por ka triumfuar, ka realizuar qellimet per

  te cilat kerkoi dhe e mori pushtetin.

  Qellimi i vetem i tij dhe i Rilindjes ka qene marrja dhe mbajtja me cdo menyre e pushtetit

  si mjet per tu pasuruar. Ai jo vetem ka thithur per vete e shpuren e ti cdo burim monetar e

  natyror te ketytre 8 vjeteve , por nepermjet dyfishimit te paligjem te kamatave te energjise

  energjise ka marre edhe parate e 10 viteve paraardhese si dhe nepermjet koncesioneve e

  ppp-ve deri 35 vjecare ka marre edhe parate e se ardhmes paradhenie. Edhe nqs iken sot

  ai e ka lene buzhetin e shtetit peng i kontratave shumevjecare korruptive qe si ne nje vrime

  te zeze do humbasin pa nam e pa nishan parate e taksapaguesve shqiptare duke bere qe

  qeverite e ardheshme te punojne per qeverine e tashme duke sjelle nje paralize te zhvillimit

  ekonomik e kulturor te Shqiperise.

 4. Po mir more Lulush ai ka 8 vite qe genjen dhe mashtron,po zotrote vetem i ben fresk ,opozita do trima dhe jo njerez qe mbushin breket sa here tund kembet ndonje diplomat,ose zyrtar i dores se fundit Amerikan .Me gjithe keto skandale te ketij kurvit ,te ishte Sala e kishte rrezuar 100 here.

 5. komentues i ore 12.41 ke shume te drejte. Duhet guxim e perballje me cdo menyre para se

  te na shuaje krejt. Amerika e dha shembullin se cfare ben populli. E kur mendon se njeriu ne

  Sh.B.A edhe kur eshte i papune merr 1100 dollare, as nuk imagjinohet korrupsioni qeveritar

  ku te drejtat dhe lirite jane te garantuara, ku limiti i nje presidenti ne pushtet eshte vetem

  2 legjistatura, ku dhurata ndaj presidentit nuk mund t’i kaloje 20 dollare kurse ketu vetem

  bifteket e Dubajt kushtojne nga 1000 euro.

  Sot para popullit shqiptar shtrohet dilema ”

  O Edi Rama – O Shqiperia.

 6. Toga e komentusve me pagese qenka leshuar ketu,ose po hane ate qe thuhet ne kesisoj rastesh,mut kot !
  Kushdo te ishte tjeter,te njejten gje do te shkruanit ju,plehra !Fajin e ka Luli,duhet te bente lufte Luli,duhet keshtu e ashtu Luli se ky nuk ben ?!?!
  Propaganda ju paska nxjerre sot ne pune heret ,duhet me patjeter te komentoni negativisht,liderin e Opozites pas 25 Prillit Kryeministein e Shqiperise !
  Ka gjynahe te medha Luli,sipas jush ?
  Ka problem se ka nje familje te mrekullueshme,nje zonje grua e dy femije te shkelqyer ?
  Ka problem Basha se eshte shkolluar ne Perendim dhe shkelqyeshem dhe nuk eshte mesues vizatimi ?
  Ka problem Basha se eshte i ri,i edukuar dhe dhe Shqiptar Puro !?
  Ka problem Basha se nuk perfshihet ne asnje afere me bandite e kriminel ?
  Ka problem Basha se nuk tall e as nuk perqesh njeri,kurre ?
  Ka problem Basha se eshte njeri normal dhe asnjehere i akuzuar per narkotik ?
  Ka problem Basha se nuk eshte arrogant,bullist,pervers e monster si Kryerilindasi juaj hajdut e mashtrues nderkombetar,me devijanca Vasaliste Turkofone ?
  Ju mjerane duhet meshiruar e jo paguar per komente negative ketu ne drejtim te Bashes ?
  Eshte rritur apo jo çmimi i energjise elektrike ?
  Sa Shqiptar jane arrestuar,denigruar apo kane varur veten nga turpi per energjine elektrike nga Edvin Kristaq Rama,i biri i vrasesit te poetit Havzi Nela ?
  Çfare kriteresh duhet te kete lideri i opozites sipas jush ?Te marre pushtetin me dhune,te vriten ca njerz qe te marre e pushtetin,te çoje vendin ne zgrip si parardhesit e ketyre monstrave qe jane sot ne pushtet,si ne ’97-ten ?!
  Skandalet,vjedhjet,mashtrimet e edvin rames jane katastrofale edhe per ju qe beni propaganden e tij ketu !
  Boll,nuk u pin uje me.
  Çmimi i energjise eshte rritur,bashke me te dhe 10 taksa te tjera qe shtohen jo çdo vit por çdo muaj,njesoj si fatuara e ujit,shikojeni o te mjere se çfare ben erion pleh hajduti,monstra nga Ura Vajgurore qe drejton Bashkine e Tiranes sot ?

 7. Banda e hajduteve,socialiste komuntues ketu :Date 25 Prill 2021,nuk eshte dite zgjedhjesh,por dite NDESHKIMI !
  Edi Rama,do marre ate qe ka mbjellur per 8 Vite qeverisje banditeske :Narkotiku do te thoshte Noc Rrokun por ne jo, ne themi :Mozllukun!

 8. Se kush genjen ne kete vend,nuk ka nevoje fort per lehagajasje,dihet !Quhet Edi Narkos Rama,genjen edhe per te vdekurit!Per te gjallet sa here qe flet,shikojeni se eshte bere gazi i botes,nuk ju vjen turp nga ai,o leshko ?
  Edhe miqte e tij,habiten me aftesine qe ka si mashtrues edhe Fuges Aktor nese ju kujtohet nje komedi,Mashtuesi quhet ajo,ky i semure ja fut !

 9. I njeti person shkruan 4 komente.
  Dhe u thote te tjerve pse beni propogand kunder lules.
  BEJINI QEFIN VETES DUKE SHKRUJT SHUME KOMENTE, E DUKE JU DUK VETJA SHUMIC.
  Ne 26 prill mos u zgjoni nga gjumi, se do ju dhem.

  1. Shkruaj sa me shume te jesh shum . ti qenke shum idiot po te thone njerzit eshte rritur mimi I energjis dhe kjo eshte e vertet pi ti more mascara ku mer energji ke spiropidhi apo ke taopalla

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *