• |
ide | kryesore

(FOTOLAJM) Ngricë/ Furgoni përmbyset në Lushnje

-Instant, Arkiva, Lajme


Akulli në rrugë është bërë që një furgon mallrash të dalë nga rruga në fshatin Dushk të Lushnjës. Fatmirësisht, drejtuesi i mjetit ka shpëtuar pa pasoja të rënda.

Deri tani raportohet se nuk është hedhur kripë dhe nuk kanë shkuar grupet e punës të mirëmbajtjes së rrugës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *