• |
ide | kryesore

Kuvendi rrëzon dy dekrete të presidentit Ilir Meta

-Instant, Arkiva, Lajme

Kuvendi ka rrëzuar dy dekrete të presidentit të Republikës, Ilir Meta.


Parlamenti ka arritur të rrëzojë dekretin “Për taksat kombëtare” dhe dekretin ‘Për tarifën doganore’.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu