• |
ide | kryesore

S’ka vend në listat e PS për ministren Elva Margariti

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditMinistrja e kulturës Elva Margariti nuk do të jetë në listat e Partisë Socialiste. Mësohet se Margariti është tërhequr nga kandidimi për arsye që ende nuk dihen. Më herët është raportuar edhe largimi i Sadri Abazit, Vasilika Hysit dhe Eglantina Gjermenit nga listat e PS-së. Nga ana tjetër edhe deputeti Musa Ulqini e ka refuzuar pozicionin që i ishte ofruar nga Partia Socialiste në lista dhe është tërhequr. Kryebashkiaku Dritan Leli refuzoi gjithashtu ftes1 Comment

  1. Se si u morën këto me kët zullumqarin Ram ,nuk e di.Zonja me studime me tituj u morën me një mësies vizatimi.Hajde mere vesh kët pun.Dhe të gjejnë noi pun të mbijetojnë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *