• |
ide | kryesore

Video/ “Kush nuk kërcen është kuqezi”, Inter harron Juventus dhe tall Milan në festën e fitores

-Instant, Sport, VideoSi mund të festohet një fitore që vlen +6 ndaj Milanit? Me një kor në dhomat e zhveshjes kushtuar pikërisht kuqezinjve! Në fund të ndeshjes së fituar kundër Atalantas, lojtarët e Interit në fakt kënduan më klasiken e koreve “Kush nuk e kërcen është kuqezi” për të festuar suksesin, një 1-0 që erdhi në fund të një ndeshje shumë të vuajtur, që i dhuroi zikaltrve pikët e nevojshme për t’iu përgjigjur fitores së të besuarve të Piolit në Verona. Një sfidë e gjatë, ajo mes Interit dhe Milanit, që do të karakterizojë këtë finale të kampionatit shumë intensiv.

Këtu është videoja e festës e postuar nga Alexis Sanchez midis historive në Instagram.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *