• |
ide | kryesore

Çfarë tha Rama për Grida Dumën dhe foto me mikrofon: Bërtit, bërtit, ohoho!

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditKryeministri Rama ndërmori sot një sulm me epitete, ironi, batuta dhe sharje ndaj kundërshtarëve të tij politikë. Ndërsa komentonte garën mes deputetëve, Rama kishte përzgjedhur disa foto të papërshtatshme për kundërshtarët politikë, dikë duke pirë ujë, dikë tjetër me gjuhën jashtë, dikë të zhveshur në plazh etj.

Për Grida Dumën kishte zgjedhur një foto të saj ndërsa mbante një fjalim. Duma ishte kapur në momentin kur kishte gojën hapur, ndërkohë që mbante mikrofonin para.

“Ja Kavaja, me Etienin? Që ka bërë një rrugëtim pa i ndarë studimet dhe që nuk pranoi asnjë post për të vazhduar studimet apo me “Gridare, gridare, gridare ohoho” ishin fjalët e Ramës gjatë aktivitetit të PS. Në lojën e fjalëve mes emrit të saj dhe kuptimit të fjalëve italisht, Rama ishte duke thënë: Bërtit, bërtit ohoho!35 Comments

 1. Ka lajthitur, poo kujton se nuk ia mbajne shenim….!
  Bastardi i Kristaqit eshte ne panik total

 2. Te fyesh grate,eshtw”i modh”..Sipas ketij grate qeduan te zgjidhen deputete duhet patjeter te bejne orgjira me te? Turp kush e shikon kete cmendallak dhe ju zagaret e tij

 3. Ky është turp kombëtar, në vend që të merret me popullin dhe hallet e tij në detyrën që ka bën lojra të një adoleshenti….
  TURP!

   1. Ketu nuk eshte ceshtja me e mire apo jo, por ky tipi qe kemi Kryeminister o ka lajthit nga mend e kokes, ose po tall trapin me popullin, nje nga te dyja.

 4. Turp per nje gomar si Ramushi
  fyen grate, nga ana tjeter ne TV,thote I respektoj.
  O perendi shpetoje ate popull nga kjo plehrë.

 5. Ky eshte i shkalluar komplet. Ne vend te beje fushate me rezultate qe ti thote njerezve kam mbajtur dhe realizuar keto premtime dhe kerkoj nje mandat te trete, ky kerkon mandat duke bere karagjozin e duke tallur njerezit.
  Shqiptaret duhet ti japin vote kunder ketij psikopati te arratisur nga cmendina, perkundrazi tregon qe jemi popull i cmendur qe te meritojme ne kurrizin tone kete bastard.

 6. Turp i madh. Edhe Saliu pergojonte gjithe dynjane, po e filloi ne pleqeri te pakten. Ky premtoi qe do ishte ndryshe po rreshkiti me shpejt se vete baca. Drogaxhi psikopat

 7. Tamam palaço oborri prefesioni i vetëm që e njeh mirë.Si shumë po hapet e po krun shumë.Do dali dikush e do ti fusi një hu në b…ë.

  1. Edhe ju te vdekurit urie te bodrumeve po flisni kunder femrave? Te hyn gje ne pune ty se c’fare ben personalisht Duma..Shko ne shtepi se kushedi se c’fare gjen sot..:p

 8. Komplet hajvan dhunuesi grave qe ndante krevatin
  A ke moral ti o derr te tallesh vetem se jane gra. Si do qe te jene jane me te mira se ajo e doganes dhe kjo e covidit.

  1. edhe gruja jote ka K*** me te tjeret por nuk ka nevoje ta talle njeri se per ty mbetet e ndershme..Hale trans

 9. Eshte duke bo oho ky palikari qe nuk eshte i zoti me bo nje femije vete,o gomar i sterilizum te kane ikur bletet ka mbet kosherja.Keshtu fitove njeher me 2017 duke kerkuar tepsin,tani mandatin e trete e do duke zevendesuar Ver llapen ,do jete budallallik i ketij populli te jap mandat ty pa asnje program por vetem me lloqe pazari.me bo burri si gomar dhe koqe gomari vetem ne ket vend ndodhe ,nuk ndodhin keto as ne afrike,turp???

 10. tja shkeli cik syrin grides i la te gjitha ajo, me PD me salianj, i vjen pa ato fare,ore ve bast me PD istin me loqe

  1. Ore edhe mbase vjen por ju jeni te gjithe trans te selis roze..bashke me dragqueen qe keni ne krye..Njerez qe orgjine dhe incestin i quani gjera normale..

 11. Qenka krim i madh që znj.Duma është një grua e bukur.
  Kënaquni duke parë “bukuroshen” plakë Çomo që të kall datën me ato flokët e lyera në ngjyrë të kuqe e me vetullat e trasha të zeza si burrë.
  Nuk do të desha kursesi ta paragjykoja këtë mjeken për pamjen e saj të shëmtuar, por të tallesh me të bukurën e të lëvdosh të shëmtuarën për fushatë elektorale, këtë mund ta bëjë vetëm një i sëmurë rëndë psiqik.
  Mesa dij , zonja Duma është një intelektuale e formuar e me tituj shkencorë,e ësht[ autore librash në fushën e psikollogjisë.
  I pashkolluari Rama, ngaqë vetë mezi i ka kaluar klasat e të gjitha cikleve shkollore e është gdhë në të gjitha fushat, kujton se po e zhvlerëson ate me këto ndyrësira që lëshon nga goja e tij prej rrugaçi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *