• |
ide | kryesore

(VIDEO-Denoncimi) Personi i shtrirë në rrugë, ambulanca nuk ka naftë

-Instant, Arkiva, LajmeNdërsa një person është shtrirë në rrugë në gjendje të rënduar në Durrës, auto-ambulanca nuk ka naftë dhe ndalon pak metra më tej tek një karburant.

Këtë e kanë dokumentuar me pamje qytetarët, të cilët kanë nisur video tek JOQ.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *