• |
ide | kryesore

VIDEO/ Sherr mes prindërve e futbollistëve të Teutës dhe skuadrës Republic

-Instant, Arkiva, SportSherr masiv në një ndeshje moshash ka ndodhur ditën e sotme. Përballja Football Republic-Teuta u mbyll me një përplasje mes lojtarëve.
Pamjet tregojnë se në sherr u përfshinë edhe persona të tjerë të jashtëm, që po ndiqnin takimin e sotëm të kampionatit të 19-vjeçarëve. Tashmë Komisioni i Disiplinës dhe i Etikës do të ketë punë me këtë çështje.

Dhuna është një fenomen që duhet dënuar dhe ndodh shpesh që te moshat të ketë përplasje, por për shkak të mbulimit të pakët mediatik pjesa më e madhe as që bëhen publike.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *