• |
ide | kryesore

(VIDEO) Basha: Une e di si arrihet anëtarësimi i Shqipërisë në BE, bashkohuni me mua

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditPas një përshkrimi të të mirave që sjell Bashkimi Europian, në spotin e ri të PD-së del Lulzim Basha duke i kërkuar shqiptarëve të bashkohen me të për të futur Shqipërinë në BE.

Lideri i opozitës garanton se e di si arrihet anëtarësimi në familjen europiane.

“U bë shumë kohë pa një arritje të madhe për Shqipërinë dhe shqiptarët. Ne kemi gati evndin në familjen europiane. Ashtu siç punova fort për ta bërë realitet anëtarësimin e Shqipërisë në NATO dhe lëvizjen e lirë, është koha për të ecur të sigurt drejt anëtarësimit në BE. Unë e di si arrihet kjo, bashkë mund ta bëjmë realitet. Bashkohuni me mua!”- shprehet Basha në video.9 Comments

  1. Top gjirizi kanal minjsh,Balkan Web,Tema, Klan tv,Report tv,, Euro News Albania, News 24, Vizion+ dhe te gjitha kanalet RTSH etc,etc jane media te kapura ne sherbim te kelyshit neo -bolshevik Ramut Kokaina.

    POSHTE RILINDJA!!!

    VDEKJE KOMUNISTAVE!!!

  2. e kush nuk e di?! maskat vu vaksinat vu leket vu vu vu .ne si lopet edhe pak do dalim te ham bar( me helme nga lart kuptohet) dhe do kthehemi nga dielli te thahemi.

  3. Di mut qe te hash ti pederast Hollande,ti shkel ligjet ne opozite pale te vish ne pushtet,plus qe te ka kap Sala me Meten per koqesh e nuk ke nga luan o idiot…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *