• |
ide | kryesore

Ardjan Çapja dërgohet në spitalin e burgut

Arkiva, Lajme, Të fundit


Ardjan Çapja ka lënë repartin e kardiokirurgjisë në QSUT dhe është dërguar në spitalin e burgut. Ai qëndroi gati 10 ditë nën kujdesin e mjekëve, pasi fill pas arrestimit shfaqi probleme me zemrën. 53-vjeçari u arrestua disa ditë me parë gjatë operacionit “Krasta 2021”, pasi Prokuroria e Elbasanit e akuzon atë si porositës të vrasjes së Nezir e Gentian Beqirit, ngjarje e ndodhur në Gusht të 2012-s.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *