• |
ide | kryesore

Nasip Naço s’i përmban emocionet pas largimit nga LSI-ja: Jam me fat që jam me Ramën

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditIsh-deputeti i LSI-së, Nasip Naço, i cili së fundmi është bashkuar me Partinë Socialiste dhe kandidon me si deputet i treti në listë, në qarkun e Beratit. Në fjalën e tij, Naço tha se iku nga LSI sepse bënte eksperimente të dështuara, ndërsa sot me Ramën ai tha se ndihet me fat.

Naço: Jam larguar nga ajo forcë se vetëm eksperimente të dështuara bënte gjatë gjithë kohës. Deri dje na thoshin që Luli të gënjen edhe për orën, pastaj Lulin e duam kryeministër, do rrëzojmë Ramën. Pastaj duhet të ikim nga Parlamenti të dorëzojmë mandatin. Pastaj s’do hymë për bashkitë, me dhjetëra dështime të suksesshme politike të asaj force. Jam me fat që jam me zotin Rama, e kam njohur kur isha Ministër i Drejtësisë dhe më ka mbështetur më shumë se ata më propozuan si Ministër se Reforma në Drejtësi ishte kryefjala.16 Comments

 1. Kur s’ke shtylle korrizore,nuk mund te qendrosh as n’kambe e as ndenjur.
  A nuk ishe edhe ti pjese e eksperimenteve te LSI-seahh!!??
  Eh bark o bark,truni i te uriturve per mend!!

 2. Mbase nuk do ishte keq te kish pak resket per ate qe te beri minister e me leke..Sa per ne, nuk kemi respekt as per ty e as per ate qe te berime leke..Kesaj rradhe duhet ndryshim dhe rradhes tjeter duhet te vazhdoje te ndryshoje akoma!

 3. Po si nuk ke pak turp o -ndyresire-?Po ju ini nga ajo rrace qe shkerdhehi me te tere per karrige o zagar muti.

  1. Gabohesh Vlonjati. Jo per karrige, per euro. Ne kohen e Berishes Nasipi ishte minister . Kjo qe po them eshte e degjuar nga persona ditekt te perfshire. Nga nje kontroll ne nje pike karburanti, grupi i kontrollit i ardhur nga Fieri i gjen pronarit ne depozita qindra tonelata me teper se sa kishte deklaruar. I presin gjoben 1,3 miliard leke. Pas dy ditesh nderhyn Nasipi dhe boti ia hodhi me 5 milion leke. Ky eshte Nasipi. Si Nasipi jane shume por ky eshte i veçante.

 4. Nuk e ka mbiemrin Naco por Palaco.

  Ky eshte nga ajo partia qe vetem vidhte LSI por sapo kalon ne anen tjeter eshte vlere, hahaha…

  Vazhdon politika me keto bandopolitike.

 5. Te gjithe spiropalsit dhe nasipet dine te thone vetem nje gje ne fushate, qe jane me fat qe kane Ramen!
  Kjo faktikisht mjafton per program!

 6. Si e ke vesh fundin sot me pala apo gjys veref o nacos?Edhe i ngushte mbas trupit me nje te care anash ose mbrapa te shkon. Jepja dhe rucit per nje xhiro bulevardi. Partit e fundeve te gjitha. mjere ju sa mjeran jeni.bulicka.

 7. Bur me nje r Nasip Naco i ndyr e i peshtire sahan lepiresi i Rames . Kjo qe bejne sahan lepitesat Naco, Reovica ,Taku turperuan familjet e tyre ku do u kujtohen tere jeten si bije e bija te sahanlepiresit Rama . Ta mbajne me shendet kete burrecellek.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *