• |
ide | kryesore

Ngjarja në Elbasan, zbulohen emrat e të plagosurve (Foto e autorit të dyshuar)

Arkiva


Dalin detaje të reja nga ngjarja në Elbasan, ku mbeti i vrarë Pjerin Xhuvani dhe u plagosën 4 personave të tjerë.

Të plagosurit janë:

Emiljan Prenga, 39 vjeç
Pavlo Vuksani, 50 vjeç
Eltjon Bodinaku, 32 vjeç
Xhensila Sota, 27 vjeçe ( punonjëse e policisë).

Më poshtë foto e autorit të dyshuar për vrasjen në Elbasan, Arbër Papleka,

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *