• |
ide | kryesore

2 Comments

  1. ka tronditur Partinë demokratike dhe njerëzit pranë saj, të cilët tani kanë filluar e flasin për vjedhje, edhe pse numërimi nuk ka përfunduar ende.

    Një prej mbështetësve të saj, Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe edhe si Stresi, ka kërcënuar se nga nesër mbrëma në Shqipëri nis lufta civile.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.