• |
ide | kryesore

Përfundon numërimi në Pukë (Shifrat)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditKa përfunduar numërimi i votave në Pukë.

Kryesuese në Pukë është Partia Socialiste me 2820 vota.

Partia Demokratike ka marrë 2216 vota, e ndjekur nga LSI me 279 vota dhe PSD me 569 vota.2 Comments

  1. ka tronditur Partinë demokratike dhe njerëzit pranë saj, të cilët tani kanë filluar e flasin për vjedhje, edhe pse numërimi nuk ka përfunduar ende.

    Një prej mbështetësve të saj, Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe edhe si Stresi, ka kërcënuar se nga nesër mbrëma në Shqipëri nis lufta civile.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *