• |
ide | kryesore

Rrahën keq at e bir në Librazhd, arrestohen dy vëllezërit dhe procedohet në gjendje të lirë një tjetër

-Instant, Lajme, Të funditDy vëllezër janë arrestuar pasi së bashku me një të ri 20-vjeç kanë goditur me sende të forta për motive pronësi atë e bir në fshatin Hotolisht në Librazhd. Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan, për veprime të mëtejshme.

“B. Ç., 46 vjeç, banues në Cërrik dhe Sh. Ç., 44 vjeç, banues në Librazhd (vëllezër), si dhe proceduan në gjendje të lirë shtetasin A. Ç., 20 vjeç, banues në fshatin Hotolisht. Këta shtetas, në fshatin Hotolisht, Librazhd, kanë goditur me sende të forta, për motive pronësie, shtetasin P. Ç., 52 vjeç dhe djalin e tij, shtetasin O. Ç., 20 vjeç.”, tha policia.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *