• |
ide | kryesore

PD nxjerr videon: Si mbrohet masakra zgjedhore e Elbasanit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditPartia Demokratike, ka publikuar sot një video, ku akuzon se në Elbasan është bërë masakër zgjedhore.

Në video në fjalë jepet një përmbledhje me deklaratat nga ngjarja në Elbasan, ku mes tyre është reagimi i drejtorit të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, i cili pohon se në makinën pa targa të bllokuar në Elbasan nuk u gjetën sende të kundraligjshme.

Po ashtu, PD ka risjellë në vëmendje edhe deklaratat e kryeministrit Edi Rama.5 Comments

 1. Megjithëse qeveria në qarkun Lezhë, ka ndërmarrë një aksion të gjerë investimesh, kryesisht në zonat e goditura nga tërmeti i 26 nëntorit 2019, ku secilit që i është prishur shtëpia do t’i ndërtohet falas, banorët e Bashkisë Kurbin dhanë 5 mijë vota më shumë për PD-në sesa për PS-në.

  E Mark Marku, mbrëmë në studion e Eni Vasilit, vetëm çirrej e bërtiste, ku thoshte se qeveria ka blerë vota nëpërmjet influences, duke u ndërtuar shtëpitë banorëve të Kurbinit.

  Po kur i ka blerë qeveria, atëherë përse ata votuan në shumicë për PD-në?Ku ishim cfare bete?asgje

 2. njeri me mut se tjetri, banda drogaxhinjs e spiunesh miliardere. Mejere femijet tane qe do jene sklleverit e ketyre maskarenjve te majte a te djathte cfare vetquhen.. Po kane dhe idioterit byth*ira qe ju vene nga mbrapa

 3. Aleanca për Ndryshim” ishte një “çetë” partish nanoskopike, që iu ngjitën si shushunja Partisë Demokratike, sepse, të vetme nuk përfaqësojnë asgjë—dhe nuk fitojnë asgjë. Parti të tilla ishin (dhe janë) Partia Republikane, Partia për Drejtësi dhe Integrim, Partia Agrare e Shqipërisë, Partia Lëvizja e Legalitetit, Lidhja Demokristiane, Partia Balli Kombëtar Shqiptar, Partia Balli Kombëtar Demokrat, Bashkimi Liberal Demokrat, Partia Aleanca Demokratike, Partia Demokracia e Re Europiane Shqiptare, Partia e të Drejtave të Mohuara e Re, Aleanca e Maqedonsave për Integrim European, Ora e Shqipërisë, Partia Forca Albania!

  U lodhët duke i dëgjuar e mrat e tyre?

 4. Pse e jepni ? na hongshit mutin , ça prisni ? te vine e te na perdhunojne me gjith mend?
  O fol e mba o dhit e ha i thone kesaj pune . o ngri njeresit ne protest pa fund ose qepe e mos na qini karin se edhe ju kkurva jeni . e njta kurve ju ka pjelle.por çfaj kane shqiptaret qe ju tallni bythen me ta

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *