• |
ide | kryesore

Tentuan të hipin në tragetin e linjës Durrës-Bari, arrestohen 4 klandestinë

-Instant, Lajme, Të fundit


Mëngjesin e ditës së sotme, janë arrestuar në flagrancë 4 klandestinë në portin e Durrësit. Të gjithë ishin me origjinë afrikano-veriore dhe po tentonin të hipnin në tragetin e linjës Durrës-Bari, por janë pikasur nga policia.

4 personat ishin fshehur në basenin ujor të portit dhe prisnin deri në nisjen e tragetit, por në ato momente është bërë arrestimi i tyre.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *