• |
ide | kryesore

Shqipëria nuk gjen qetësi nga krimet, burri vret gruan në Librazhd

Arkiva, Lajme, Të funditNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e pasdites në Librazhd. Sipas njoftimeve të para, mësohet se burri ka vrarë gruan. Nuk ka ende informacione lidhur mbi motivet e ngjarjes.

Librazhd/ Informacion paraprak

Në fshatin Dragostunjë, Librazhd, në banesë shtetasi Q.B., rreth 56 vjeç, në rrethana ende të paqarta dyshohet se ka vrarë me mjet të mprehtë ( sopatë) bashkëshorten e tij shtetasen M.B., rreth 53 vjeçe dhe më pas ka varur veten.

Grupi hetimor nën drejtimin Prokurorisë ndodhet në vendgjarje dhe po punohet për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.3 Comments

  1. Problemi eshte se dhe grat e sotme bejn garipin, dhe byth s kan dhe garipin bejn, per mendimin tim ne se te du s bejn garipin punet shkojn bukuri?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *