• |
ide | kryesore

Vrau fillimisht gruan me sëpatë dhe më pas vari veten, kush janë viktimat e krimit në Librazhd (Emrat)

Arkiva, Lajme, Të funditNjë ngjarje e rëndë u shënua këtë pasditen në fshatin Dragostunjë të Librazhdit. Bashkëshorti, 56-vjeçar mësohet se ka vrarë me sopatë gruan dhe më pas ka vrarë veten. Viktimat janë Menderie Bici dhe Qemal Bici që më pas vari veten.

‘Në fshatin Dragostunjë, Librazhd, në banesë shtetasi Q.B., rreth 56 vjeç, në rrethana ende të paqarta dyshohet se ka vrarë me mjet të mprehtë ( sopatë) bashkëshorten e tij shtetasen M.B., rreth 53 vjeçe dhe më pas ka varur veten. Grupi hetimor nën drejtimin Prokurorisë ndodhet në vendgjarje dhe po punohet për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.’- njofton policia.3 Comments

  1. Tani kane filluar te vihen skedina se ku do te ndodhe vrasja e radhes, Koeficentet me le ulet i

    kishin Vlora, Elbasani, Durresi e Vlora. Por skedinat u dogjen nga blofet e bera ne Ksamil e

    tani ne librazhd. Ksamili e kishte koeficentin 18 ndersa Librazhdi 12. sa e veshtire te kapen ato

    dreq skedinash.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *