• |
ide | kryesore

Video tronditëse/ Shihni si zihen me shufra hekuri të rinjtë në Shëngjin

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditDitën e djeshme një sherr masiv ka shpërthyer në Shëngjin midis disa të rinjve.

Në videon më poshtë duket sherri ku të rinjtë zihen me grushte e me shkopinj hekuri. Sherri sipas policisë ka nisur fillimisht mes dy vëllezërve nga Kosova me dy vëllezër nga Shëngjini por janë përfshirë dhe të rinj të tjerë.

Vëllezërit Çlirim Zeneli 23 vjeç dhe Qendrim Zeneli 21 vjeç nga Kosova janë përplasur me vëllezërit Amarildo Jushi 24 vjeç dhe Adriano Jushi 24 vjeç banues në Shëngjin. Policia njofton se të katërt janë proceduar penalisht për veprën penale “Dëmtime të tjera me dashje”, kryer në bashkëpunim.

Ata kanë goditur njëri-tjetrin me grushte dhe sende të forta, si pasojë, të katërt kanë marrë dëmtime të lehta dhe janë dërguar në spitalin Rajonal Lezhë, për mjekim.11 Comments

  1. duken kurvat vendali me tuba ne dore qe bejne cubat ne fillim. Dy vellezrit kosovare thjesht po mbrohen nga kafshet e egra qe kane pushtuar bregdetin e sillen dhe si pronaret e reres dhe detit

  1. dhuna e ka burimin tek mosveprimi i shtetit , policise

   po ta dine qe e paguan mire po te besh si i forte e te rrihesh si kafshe zvogelohen raste te tilla

   por kur polica punon turni i dyte per trafikantet, kur shteti nuk ekziston, kur kryetare bashkishe e deputete te zones se lezhes jane perdhunues, trafikante, tutore vrases etj te ripjelljes , co kujton se do shohesh qytetari ???

   keto duhen dhene maksimalisht qe njerezit te dine se cfare behet dhe te marrin masat para se te shkojne ne shengjin

 1. Krimet ne shqiperi kryesojne per motive te dobeta, sepse akoma dy kokrat gjenden ne trurin e madh te kreshnikeve te eposit, …with love from albanistan

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *