• |
ide | kryesore

VIDEO/ Shikoni si reagon Rama kur gazetarja e pyet pse nuk largohet Ardi Veliu

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditKryeministri Edi Rama ka qenë një nga mbrojtësit më të vendosur të Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit Ardi Veliu.

Edhe kur ky i fundit bëri gafën e akuzës së nënës së një të mituri se përdorte armë kur në fakt ajo ishte skenë e një filmi, sërish Rama e mbrojti.

E mbrojti edhe kur u vra i riu Klodian Rasha nga një efektiv policie.

E mbajti fort Ardi Veliun edhe kur opozita e akuzonte atë për afera në policinë e shtetit.

Së fundmi, me rritjen e kriminalitetit dhe aksidenteve janë rikthyer zërat që kërkojnë largimin e kreut të policisë së shtetit.

Por Rama nuk tërhiqet.

Këtë pyetje ia bëri edhe një gazetare gjatë konferencës së të martës, por Rama nisi të flasë me vete: “O Zot! O Zot. Nuk e di”.

Më pas u justifikua se ngjarjet nuk duhen parë të veçuara, por në kontekst. ©LAPSI.al16 Comments

 1. Paulin mos e rruaj fare, ne pushtet do jesh derisa te vdesesh dhe pastaj Zaho do trazhgoje fronin.
  Sa me shume t’a perdhunosh kete popull me shume vota merr, mos e rruaj fare!

  1. Neri, nuk di se cfare thote sepse nuk ka cfare te thote. Perdor kontekstin krejtesisht jashte kontekstit, sepse nuk eshte me i afte te mbroje as veten e jo ne Veliun

 2. Ca pret populi skipetar nga nje psikopat me kartele,kete edhe po ta dergojne para drejtesise do te dale nga burgu se eshte skizofren gomari surrelit

 3. analistet sportive te top channnel
  bejne analiza neper studio
  ndersa ne kafene shprehen me vendosmeri qe NDESHJET SHITEN DHE TRUKOHEN!!

 4. analistet sportive te top channnel
  bejne analiza neper studio
  ndersa ne kafene shprehen me vendosmeri qe NDESHJET SHITEN DHE TRUKOHEN!!!

 5. Ca fucking KM eshte mer ky, si ato qente qe duan te kepusin zinxhiret?! Apo kur shef apo si adoleshent karderr:).

  Pale njehere kur turfullon, o zot , o zot sa i bezdisur duket nga pyetja e gazetares. Llogaridhenia i ben reaksion ketij robshkerdhymi diktator.

  O Paulin, te qifsha robt ty bashke me patronazhistet e votuesit besnike te PPSH-se se e kthyet Shqiperine ne nevojtore.

 6. Akoma me kete monster te pa shpirt mo, ky sk pjerdh per familjen e vet e jo me per ket popull qe ha vetem lesh, ky monstra ka ndar kater gra, ky ka akuzuar babain e vet se i ka shkerdhyer gruan, ky monster ka rrahur mamin e tij sa her i ka dasht qejfi, ky monster ka marr nje gria qe ka ndare 5 burra, ky ke ka patur shok i ka pjerdhur ne koke, prandaj eshte pak ti thuash monster.

 7. Nuk dua ta shikoj videon, por perse nuk largohet zullumqar Ramsi do ishte pyetje ideale.

  Ai eshte strumullari i gjithe padrejtesive dhe anomalive ne Albanja.

 8. O Zot, O Zot, sa te trashe jane keto gazetare. Akoma nuk e kane kuptuar se une(Rama) nuk marre vesh as nga politika e as nga pergjegjesi.O qytetar jam k.minister per te Vjedh, mashtru popullin. PIK.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *