• |
ide | kryesore

Dalin FOTOT/ Këta janë djemtë që braktisën 20-vjeçaren të vdekur në derë të spitalit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditMediat e Kosovës kanë publikuar fotot e 2 të rinjve që pasditen e kësaj të diele lanë në derën e Urgjencës së Spitalit të Ferizajt një vajzë pa shenja jete.

Ajo u pikas nga mjekët të cilët deklaruan se nuk kishin më asnjë shpresë për jetën e vajzës rreth të 20-ave, identiteti të cilës nuk bëhet i ditur.

Mediat e Kosovës shkruajnë se të rinjtë që e dërguan në spital u zhdukën menjëherë. Nga kamerat e sigurisë janë nxjerrë imazhet e tyre.

Ata kanë mbërritur me një makinë Audi me targa zvicerane. Policia e Kosovës tha se vijon intensivisht hetimet dhe se ka shpërndarë imazhet e këtyre 2 personave në të gjitha pikat kufitare. ©LAPSI.al3 Comments

  1. Atehere na thoni pse vdiq para se te beni pis njerezit ne menyre te pashlyeshme. Vetem pse keni fotot e njerezve te traumatizuar qe e sollen ne spital nuk do te thote se keni fotot e vraseseve. Vajza mund te kete vdekur nga marrja e kokaines sic ndodh rendom dhe nuk ka lidhje me keto cunat e trembur por me faktin qe ndoshta femrat e kane statistikisht sistemin me te dobet dhe nuk duhet ta perdorin ate lloj droge ne ate mase. Ka ndodh jo ralle ne kete moshe.

  2. Asgje nuk i justifikon keta minjte e arave te lene nje te vdekur ne rruge pa u perballur me policine per te rrefyer ngjarjen, i thone jeta e nje vajze 20 vjec o ti i xhungles!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *