• |
ide | kryesore

Furgoni bie në kanal, raportohet për disa persona të bllokuar brenda

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit


Nje aksident ka ndodhur këtë pasdite në aksin rrugor Sarandë-Gjirokastrës.

Mësohet se një furgon ka dalë nga rruga dhe ka rënë në kanal, ku raportohet për të plagosur.

Nga të dhënat e para, mësohet se disa persona ndodhen ende brenda mjetit, ndërsa nuk dihet asgjë për gjendjen e tyre shëndetësore.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *