• |
ide | kryesore

Gledis Nano “shkund” Policinë e Shtetit, ndryshime në radhët e drejtuesve

-Instant, Lajme, Të funditDrejtori i ri i Policisë së Shtetit Gledis Nano në një deklaratë për mediat, ka lajmëruar ndryshimet e reja në radhët e Policisë së Shtetit në të gjithë vendin. Nano i ka prezantuar këto ndryshime në një konferencë për shtyp, këtë të hënë. Ai ka lajmëruar se drejtorët aktualë të policive të qarqeve, do të zëvendësohen nga të tjerë të cilët ai i identifikoi si më poshtë:

 • Ardian Çipa Drejtor i Policisë në Elbasan
 • Gjovalin Loka Drejtor i Policisë në Korçë
 • Neritan Nallbati Drejtori i Policisë në Durrës,
 • Oltion Bitri Drejtor i Policisë në Lezhë,
 • Skënder Hitaj Drejtor i Policisë në Dibër
 • Rebani Jaupi Drejtor i Sigurisë Publike
 • Saimir Boshnjaku Drejtor i Kufirit
 • Bledar Çeliku Drejtor i Policisë Gjirokastër,
 • Drejtor i Kufirit në Gjirokastër është emëruar Sokol Cana,
 • Drejtor i Antiterrorit në vend të Gledis Nanos është emëruar Alban Dautaj.12 Comments

 1. Pse Robert camcakizit qarkun e Elbasanit. Ai shquhet per ikona e pazare nuk ka bythe per atje ku pellcet kallashi

 2. Gjovalin Loka eshte Majtist i thekur. Ardian Cipa ishte ne Korce. Gomat e para po i vendoska mrapa ky Nano.
  VRK u pa dhe puna ketij

 3. Sali Berisha, pas vendimit të SHBA që e tha hapur, që PD ta mbrojë jo me fjalë, port ë bëhet digë që në çdo rast doktori të ketë më shumë kohë e hapësirë për të përgatitur lëvizjet e tij. E Lulzim Basha nuk ja dha, madje e deklaroi hapur se “PD-ja nuk do të jetë asnjëherë bunker për interest personale të askujt”. E këtu duhet parë realisht përplasja dhe prishja e paktit mes Bashës dhe Berishës.Une dosja qe salihun,stresin,sali lushen ti bente sheds policie ne vlore fier dhe Elbasan keta trima maloke te vicidolit

 4. Ça levizjesh thoni mor aman Jane levizje Hiqja Lenes vija Prenes.Jane qarkullim kuadri te gjithe Kane qene drejtora dhe Jane larguar per rezultate te dobeta.Te gjithe qe prsinin “reforma ” nga Gledis Amerikani me vjen keq por duhet te zhgenjehen.Se per ta ditur I dashur popull Politika te tredh koqet nje here pastaj te emeron se del nga rreshti pastaj.Me keto emerime gjen vend shprehja : Selanik e tatepjete sic ka qene dhe do jete.

 5. Shkund policinë!!!!Po ça shkundje more!!!Sa herë ndrohen drejtorat ky avaz është. Shkundje është kur heq të korruptuarit.

 6. “Foltoret, të mbushura me plehun e 3 dekadave?”, Kim Mehmeti: Tritanët, ristanët, ndokat e nishanët, e shkuara e PD,shpellkare të salihut dobic dhe ju kopilat e vicidolit shkoni palloni mamate motrat vajzat tuaja qe të shtoni rracen e qelbur të shpellkareve malok

  1. Per kurva jeni te deklaruar ju shpullarshpellaret e jugut. Rrace ttadhetaresh e imoralesh. Ca si ky shpellkari i jugut kane frike se sepse jene 1/3 e treta e shqiptareve prandaj shkedhehen se lehuri. Or pleher jemi te gjithe shqiptare ju te veriut e te jugut se eshte edhe Shqipria e mesme qe te thyen turinjte o tradhetar qe fut urrejtjen mes shqiptareve o buçe rrugesh!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *