• |
ide | kryesore

Prishet tubacioni kryesor, Gramshi mbetet pa ujë

-Instant, Lajme, Të funditGramshi është një tjetër qytet që për shkak të motit të keq ka pasur probleme me furnizimin  me ujë.

Për shkak të reshjeve të dendura të shiut është shembur një pjesë e rrugës që lidh fshatrat Kërpicë dhe Sotir.

Ndërkohë i gjithë qyteti është pa pa ujë dhe po punohet për rregullimin e tubacionit të linjës kryesore i cili është çarë.1 Comment

  1. Mbroni token mbroni dherat. Respektoni ligjet e natyres para ndertuesve te pangopur e kundravajtes qe i mbron ramuti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *