• |
ide | kryesore

Rama zhvishet LIVE në “Zonë e lirë”

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditKryeministri Edi Rama ka pranuar që të komentojë realitetin politik në vend në emisionin “Zonë e lirë”.

Por ka thënë se duhet të heqë kostumin e kryeministrit ndaj kërkoi që t’i sjellin një xhaketë nga makina.

Rama hoqi kostumin dhe veshi një xhaketë për të cilën Çani tha se i ngjante Lubonjës.

“Tani jam një analist i pavarur” – tha Rama. ©LAPSI.al
12 Comments

  1. Krijesa me ters e popullit me te varfer te Europe’s qe mbjell termite viruse patronazhista spiune mallkim
    Ptuuu gje e ndyr

  2. Soros ka prodhuar shume marioneta, Lylin, Yuri Kimin, Lalillumin, etj., ….por si ky LLUMI I ANETËS(se Kristaqi nuk eshte i sigurt)…..

    1. Malokeve u han kart Ramushi, se maloket nuk i kan dhen vote.Ky tall kart me mocaloret se ata e kan votuar.Pederastet komunist ne jug jan formuar qe ne 1941 dhe tani ne vitet e fundit e kan pesosur zanatin e tyre me tipat e Balles, Veliajt,Ramushit,Kokekarit,Rucit, dhe ca lavire femra.Sa te jen keta ne qeveri kurre nuk hyjme ne Europe

  3. Ashtu si organizatat terroriste I presin kokën çdo tradhtari që dyshojnë se është I lidhur me SHBA, ashtu dhe Sali Berisha pas 9 Shtatorit nisi një betejë kundër Lulzim Bashës vetëm me këtë motiv. Ai e bazoi betejën e tij tek fakti që Lulzim Basha mes tij dhe SHBA, zgjodhi SHBA, si interes të Partisë Demokratike.

    Beteja e Sali Berishës nuk nisi më 19 Maj kur SHBA e shpalli në Listë të Zezë. Nuk nisi as në Kuvendin e PD në Korrik, kur kandidatët duhet të shpreheshin mbi të ardhmen e PD pa Sali Berishën. Nisi pikërisht kur njeriu I parë brenda PD guxoi të thoshte “Ne duhet të jemi me SHBA”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *