• |
ide | kryesore

Aksident në Pogradec, motori përplaset me mjetin vinç të bashkisë

-Instant, Lajme, Të funditNjë aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm tek tunelet panoramike në Pogradec. Një motori është përplasur me mjetin vinç të bashkisë, i cili ishte duke punuar për heqjen e dekorit të festave të fundvitit. Gjendja e të plagosurit është jashtë rrezikut për jetën. Sipas raportimeve, drejtuesi i motorit nuk i ka parë shenjat dalluese se në zonë ka mjete që po punojnë dhe gjithashtu e ka penguar dielli.

Mësohet se policia ndodhet në vendngjarje për veprime të mëtejshme hetimore.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *