• |
ide | kryesore

Gjendet një person i pajetë anës rrugës në Paskuqan

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
banese shtëna Shkodër tiktok Krujë, KamëzPolicia njoftoi se në rrugën “Mustafa Lita” në Paskuqan në periferi të Tiranës është gjetur nga kalimtarët, pa shenja jete, shtetasi L. L..

Ai ishte shpallur sot në kërkim për largim nga banesa.

Policia thotë se nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *