• |
ide | kryesore

FOTOLAJM/ Edi Rama i ulur në karrigen e dëshmitarit për Inceneratorët

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit


Edi Rama ka nisur dëshminë e tij në Komisionin Hetimor të Kuvendit për Inceneratorët.

Kryeministri është politikani i fundit që dëshmon para Komisionit të Kuvendit, i cili më do të mbledhë të gjitha provat në funksion të çështjes së Inceneratorëve.

Në nisje të mbledhjes, kryeministri bëri betimin, duke u shprehur se do thotë vetëm të vërtetën.

“Betohem se do t’ju them të vërtetën, veç të vërtetën, asgjë tjetër veç të vërtetës”, tha Rama.

Rama e konfirmoi praninë në komision mëngjesin e sotëm, ku theksoi se mezi pret të shkojë në komision për të dëshmuar para deputetëve të PS e PD. ©Lapsi.al 

Lexo më tej: 

Për inat të Bashës mos shko në shtrat me Velixhiun 

Hetimi/ Pas daljes së dokumentit, Veliaj kandidat për SPAK 

 


2 Comments

  1. Akuzoi kristaqin se i shkerdheu gruan e i qiu ropt e shpise psikoptit legjendar. Mire do ishte tj qinin ropt mu ne piçken e grave patronazhistave. Rilindsave, socjalistave, komunistave dhe mbi te gjitha krye xhepistit te menderosur. Ptuuuuuuuuuuuu fare e keqe

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *