• |
ide | kryesore

Kosovë/ Dy humbje jete dhe 49 raste të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditNë 24 orët e fundit në Kosovë janë shënuar 49 raste me Covid-19, si dhe dy persona kanë humbur jetën.

Ndërkohë janë shëruar 80 persona.

Numri i rasteve aktive është 831.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *