• |
ide | kryesore

Kosovë/ 37 raste të reja dhe një humbje jete nga Covid-19 në 24 orë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditMinistria e Shëndetësisë së Kosovës ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë regjistruar 37 raste të reja me Covid-19.

Si pasojë e infektimit me Covid-19 ka vdekur një person. Janë shëruar 55 pacientë, ndërsa umri i rasteve aktive është 812.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *