• |
ide | kryesore

Arrestohet kultivuesi i drogës në Elbasan, kapet me më shumë se 44 mijë fara kanabisi

-Instant, Lajme, Të funditNjë shtetas u kap në Elbasan me drogë me vete, ndërkohë që pas kontrollit në shtëpi, iu gjetën mijëra fara kanabisi. Policia e Elbasanit njofton se u arrestua 20-vjeçari Bernin Burati. Në banesë iu gjetën 44.380 fara të dyshuara kanabis, municion luftarak dhe sende të tjera të dyshuara që do të shërbenin për kultivimin e bimëve narkotike.

“Materialet proceduriale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan, për veprime të mëtejshme.’- njofton policia.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *