• |
ide | kryesore

Çmenden serbët në Beograd, marshojnë të gëzuar për vdekjen e Albright: Digju në ferr (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditNë 23 vjetorin e ndërhyrjes së NATO’s në Kosovë, serbët në Beograd janë mbledhur kundër ish-sekretares amerikane, Madeleine Albright dhe pro-Rusisë. Serbët me flamuj të Rusisë dhe me disa parulla ‘Albright digju në ferr’ dolën për të festuar në rrugët e kryeqytetit serb.

Pamjet janë shpërndarë nëpër rrjete sociale. Kujtojmë se Madeleine Albright, gruaja e parë Sekretare e Shtetit në SHBA, ka vdekur dje në moshën 84 vjeçare.

Madeleine Albright, e cila shërbeu si Sekretare e Shtetit nga viti 1997 deri në 2001, nxiti zgjerimin e NATO’s drejt lindjes në ish-bllokun sovjetik dhe ndihmoi në udhëheqjen e fushatës së bombardimeve të NATO’s në 1999 për të ndalur spastrimin etnik në Kosovë, raporton Express.9 Comments

 1. Ne fakt, çmendet nje shqiptar me emrin Edvin Rama qe lidh krushqi me keta monstra skite ne mes te Evropes ne shekullin e 21-te!

  Serbet jane ne rregull me primitivizmin e tyre si fise skite.

  Komplimente serbeve qe s’na zhgenjejne kurre!!!

 2. Ne ferr eshte.ne xhehenem eshte. po jep hesap per miljona iraken te vrare midis te cileve 500.000 femije. ka dhe shum hesape te tjera qelbesira plake.

 3. Servet jane moterqira dhe kafshe.

  E vetmja zgjidhje per ta eshte shfarrosja masive dhe asgje tjeter.

  Gjithe politika Shqiptare dhe kombi Shqiptar duhet te jene ne unison kunder ketyre kafsheve dhe kurvave serve, dhe te bashkojne edhe balkanin kunder tyre.

  E kemi ne dore kete gje.

  As per Albright, lobimi i saj ne 1999 nuk u be per Shqiptaret por per intetesa globaliste

  Te njetat interesa globaliste qe kane vene llumin e Shqiptareve ne krye te Shqiperise.

  Kjo nuk hedh poshte faktin se duhet gjetur nje zgjidhje perfundimtare me kafshet serve

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *