• |
ide | kryesore

IKMT kërkon të prishë një hotel në Radhimë, pronari kërcënon të vetëvritet

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditIKMT tenton të prishë një objekt në Radhimë, ndërsa pronari kërcënon me vetëvrasje.

IKMT kërkon të prishë një hotel që e ka me qira një shtetase italiane. Brenda banesës ka dhe disa shtetas italianë që nuk pranojnë të dalin nga hoteli.

Pronari kërcënon se nëse vazhdojnë me prishjen do hidhet me gjithë fëmijën nga tarraca, ku edhe ka hipur. Situata është e tensionuar.7 Comments

  1. Sado sala te vriste ne shesh por popullin e ndihmonte tamam si nje komunist i vertet. Te cuditshme jane keto kaperdimet e ketyre. Rama me letra i majte, me vepron me keq se ultrakapitalist. Berisha me letra i djathte, vepron me keq se enveri.

  2. Edhe ketu do komentoni o patronazhistat e karit? Tjetri ka hall familjeje ndersa ju hall partie . Jeni krijesa te peshtira .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *