• |
ide | kryesore

Alqi Bllako në burg, KQZ i jep mandatin Pandeli Majkos

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditKomisioni Qendror i Zgjedhjeve i ka dhënë mandatin e deputetit, Pandeli Majkos, duke zëvendësuar mandatin e ndërprerë të Alqi Bllakos, i cili u arrestua për akuzat e korrupsionit dhe shpërdorimit të detyrës në atë që konsiderohet si afera e inceneratorëve.3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *