• |
ide | kryesore

Atentati ndaj Nuredin Dumanit/ Prokurorët nga Belgjika zbarkojnë në Elbasan

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Kërkesa e çuditshme Nuredin Dumanit: Më sillni në burg pastorin francezNjë grup hetuesish belgë kanë mbërritur sot në prokurorinë e Elbasanit ku janë takuar me kreun e kësaj prokurorie Kreshnik Ajazi.

Në fokus të diskutimeve ka qenë atentati ndaj Nuredin Dumanit mbrëmjen e 29 Janarit në zonën e Papërit dhe arrestimi i tij në Fier disa orë më vonë.

Belgët kanë kërkuar përgjigje për disa pyetje që lidhen me të shkuarën e Nuredin Dumanit, për të hedhur dritë mbi disa ngjarje të rënda kriminale ku ai rezulton i përfshirë.

Lajmi në përditësim… Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *