• |
ide | kryesore

Motra e Ilvi Metës që vdiq në komisariat: E kishte kërcënuar një polic

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditFamiljarët e 31-vjeçarit që u gjet i vdekur mbrëmjen e së mërkurës në komisariatin e Kavajës kanë hedhur dyshime se Ilvi Meta është kërcënuar nga efektivët e policisë.

Gjatë një interviste për TCH, motra e viktimës thotë se Ilvi Meta ishte vendosur në shënjestër nga uniformat blu.

“Për dy ditë do kalonte në Greqi, Kohët e fundit ka marrë një kërcënim nga një punonjës policie. Kur u arrestua herën e parafundit ishte një armë lodër, e kanë mbajtur dy orë.

Një polic që e kishte inat i thoshte këtë herë ‘më ike por do vijë dita që do më biesh në dorë’. Që aty e dy viteve nuk ka pasur asnjë problem” – tha motra e Metës. ©LAPSI.al3 Comments

 1. Po mer po, po pse nuk na treghon kjo dhe per vjedhjet, per denimet dhe per burgun qe ka bere i vellai???
  Nese e ka vrare policia patjeter qe fajtoret duhen denuar, por nuk me vjen aspak keq per kte, nje qelbesire me pak.
  Kush i shkon tjetrit ne shpi me e vjedh, e meriton vdekjen.

  1. ku e pe ti që i ka shku dikujt në shpi me vjedh o tqifsha ropt o bushtër? këtu mjafton me të marr inat një ropqir polic dhe të arrestojnë kot sa herë ndodh një vjedhje dhe ta rrasin ty. o tqifsha trurin o idiot.

   1. Me ca lexova ne media, eshte deduar 3 her nga gjykata per vjedhje.
    Ne Amerike po iu fute tjetrit ne shpi me e vjedh ka te drejte te te vrasi.
    Gjithashtu lexova qe kete here ishte ndaluar me urdher te prokurorise, jo se kishte qef polici, se ishin gjet shenjat e gishtave te tij ne nje vjedhje.
    Une gjithsesi i mbetem mendimit tim qe nese e ka vrare policia autoret duhen denuar.
    Krahasimi qe behet, ndermjet ktij hajduti dhe Klodian Rashes eshte totalisht i pa vend.
    Robt ti qifshin hajdutat ty o bushter injorante, dhe pastaj hajde ktu dhe mbro prap hajdutat.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *