• |
ide | kryesore

Mediu flet për Presidentin e ri, tregon se çfarë duhet të bëjë opozita

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit


Në një deklaratë për mediat nga jashtë sallës së Kuvendit, Fatmir Mediu foli edhe për kandidatin për President.

Sipas Mediut, opozita duhet të ketë një kandidat për president.

“Opozita të ketë një kandidat. Ky duhet te jete konsensusi i parë duhet të jetë brenda opozitës. Ne si opozitë duhet të kemi një kandidat të përbashkët. Ky ka qenë diskutimi që kemi bërë, jemi takuar me shumë deputetë. Kam diskutuar edhe me Alibeajn,  Bylykbashin dhe zotin Boçi dhe me të tjerë. Besoj që duhet të jetë një njeri që qëndron mbi palët dhe që qëndron për unitetin e popullit, Nëse opozita nuk garanton unitet mes vetes e kotë të diskutojë me mazhorancën’, tha Mediu.


6 Comments

  1. The globalists using their paid leftists zombie rent a mob to cancel people! All zombies brainwashed and funded by soros open society ngos, soros needs to be detained!

  2. Just seat back and enjoy 4 a few days and lest see when millions and millions of people start pouring into the streets against their puppets governments taking orders from USA oligarchs and their figure face d sleepwalking Joe sniffing Biden!!! And d whole world that is suffering really bad like is WW3 thanks to d #1humans rights violators USA and lapdogs

  3. Je ne qime te perit o fatmir.
    Per te filluar balta e salut ndaj teje.
    Edhe pak dhe shpallesh armik i popullit, diversant, pucist.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *