• |
ide | kryesore

Aksidentohet furgoni me pasagjerë në rrugën e Arbrit

-Instant, Lajme, Të funditNjë furgon me pasagjerë është aksidentuar sot në rrugën e Arbrit.

Nga të dhënat paraprake mësohet se furgoni ka dalë nga rruga në Bastar Murrizë.

Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton rrethanat.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *