• |
ide | kryesore

Shkrumbohet një makinë në Vlorë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditNjë makinë është shkrumbuar totalisht në Plazhin e Vjetër të qytetit të Vlorës.

Makina tip ‘Fiat’ dhe pa targa ka qenë e parkuar në atë zonë prej kohësh.

Ndërkohë kanë qenë banorët të cilët kanë njoftuar zjarrfikësit, që kanë bërë te mundur shuarjen e flakëve, por makina është djegur totalisht.

Në vendgjarje ka mbërritur dhe policia të cilët po punojnë për gjetjen e autorit që i ka vendos flakën.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *