• |
ide | kryesore

Aksident te Rruga e Kombit, në gjendje të rëndë një 21-vjeçar

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditNjë 21-vjeçar ka përfunduar i plagosur rëndë pasi u përfshi në një aksident.

Sipas policisë rreth orës 15:10, në rrugën e Kombit, B.B. 21 vjeç, duke udhëtuar me automjet, ka humbur kontrollin dhe është përplasur me barrierën anësore të rrugës.

Për pasojë është lënduar vetë drejtuesi i mjetit shtetasi B.B.i cili ndodhet në Spitalin e Traumës në Tiranë, për ndihmën e nevojshme mjekësore.

Grupi hetimor vazhdon veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentitLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *