• |
ide | kryesore

Policia ‘bastis’ banesën me qira në Fier, arrestohen 3 persona

-Instant, Lajme, Të funditPolicia e Fierit ka kapur disa persona që dyshohet që më herët kanë marrë pjesë në disa vjedhje. Me anë të një njoftimi të policisë, njoftohet se në lagjen ‘8 shkurti’ janë kapur tre persona që më herët kanë vjedhur shuma parash në dyqane.
Ndërkohë policia po bën kqyrjen e banesës ku të rinjtë jetonin prej 4 vitesh, për gjetjen e provave materiale.

 1 Comment

  1. Po psikopati pse duhet te prese protestat qe t’i dali gjumi dhe me demek te beje ndonje pune? Dmth po te doje , ditka te luftoje kriminelet dhe te respektoje ligjin? E po kjo e e ben dhe me emergjente nevojen per ta largu, sepse e ka marre si te mireqene postin e Kryeministrit dhe ka fjetur gjume, pervec se ka vjedhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *