• |
ide | kryesore

Biden e bën sërish/ I jep dorën një fantazme (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Syri i LapsitPresidenti amerikan Joe Biden është vënë sërish në qendër të vëmendjes së mediave. Gjatë vizitës së tij në Izrael, ai i ka zgjatur sërish dorën.., një fantazme.

Biden shihet se teksa mbaron konferencën për mediat, me homologun izraelit Isaac Herzog, kthehet anash dhe drejton dorën për të takuar dikë edhe pse në fakt pas tij nuk kishte asnjë njeri.

Në ndihmë i ka shkuar menjëherë homologu i tij, i cili e ka ftuar që ulen të dy në karrige. Të njëjin gjest Biden e bëri edhe pak kohë më parë. ©LAPSI.al1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *