• |
ide | kryesore

Rama në rolin e shejtan-budallait: Nuk e dimë se kush është kush te opozita në Shqipëri

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditKryeministri Edi Rama ka sqaruar mungesën e një përfaqësuesi të opozitës në Konferencën e Parë Ndërqeveritare në Bruksel.

Ndërsa në Shqipëri për të madh e të vogël është e qartë se kush është opozita e vendit, për Edi Ramën, as zgjedhjet e gjashtë marsit e as protesta e 7 korrikut duket se nuk kanë mjaftuar që ta kuptojë se kush është opozita në vend.

“Me një format të përcaktuar nga Komisioni për gjithë trupën që do të përfaqësonte Shqipërinë në tryezë. Natyrisht mund të kishim kërkuar një ndryshim për të ftuar një përfaqësues apo dhe më shumë se një nga ana e opozitës, por kemi një problem që nuk është një problem i Brukselit, dhe jo për t’u trajtuar aty se ‘kush është kush’ në anën e opozitës.”” – u shpreh Rama. ©Lapsi.al42 Comments

 1. Mos ki merak zograf , e di mire zotrote kush eshte ne krye te opozites tani. Eshet ai qe do te te shkerdheje mamane ku ta kesh . Dhe ta dhane detyre shtepie , do te bashkepunosh.

   1. Ai i ka ber nder te madh saliut qe nuk e ftoi.
    E imagjinoni salen atje, vetem. E askush mos ti hidhte qurret.

 2. rama dhe putin nuk e din kush eshte opozita e tyre,pavaresishte sheshet e mbushura ne demostrata kunder terroristeve putin rama,se ata kane gazin lotesjelles dhe i shperndajne menjehere me polici bandite te droguar dhe vrastare dhe pas dhunes kafsherore dhe pas kazit lotesjelles del nga skrofulla ku fshihet nga frika se si dihet si i ven demostratat dhe si kimjongu me zagaret qe i ven pas si jesmen te pamoral kapardiset sikur do beje piramidat e faraoneve dhe projekton satelitet qe do pushtojne marsin .Pas dhunes barbare te tyre ngaj opozites rama dhe putini thone e shikoni sheshet jane bosh ku ka opozite?Te dy cilesohen skizofrena dhe jo me kote. Se vetem skizofrenet thone ska opozite ndaj qeverise.Mallkimi sapo ka nisur ndaj ju te dyve o rama.Edhe ti e shikon endrat qe kalon cte thone.Cdo dite shoh njerez ne rruge nurra gra nena baballare,te rinje dhe te reje qe vetem te mallkojne.Shtate pashe nen dhe shkofshe.

 3. Pse nuk erdhi edhe sikur edhe nje sorkadhe ne gostine tone pyeti luani me habi ?
  Gabohesh ja kthen çakalli , mbi tavolne kemi pese dhe jo vetem nje .

 4. 50 veta delegacion dhe asnji nga opozita shqiptare !!!!??? Super injorance dhe idiotizem . Kthim ne kohen e ppsh. Nuk ka me turp. Delire pa kufi.
  Njelloj si para disa diteve, ku i kerkohet NATO- s, te marri porto romanon, dhe asnje shwiptar nuk e di se cfare eshte ky projekt, plus opozita, plus presidenca qe nuk kane idene e projektit.

 5. S’ta zë goja të thuash emrin e vërtetë të kryetarit të opozitës se ai të vjen hakut. Puthu me Milon me atë tradhtarin tënd ish-kryetarin e PD, tani s’i ke punët mirë do punosh fort për të ruajtur karrigen.

  Shtatori i protestave po vjen … bëhu gati.

 6. Po ka vdekur opozita prandaj jemi ne pritje te nje opozite te re qe mund te bisedojme se ka koh qe e opozita e vjeter sesht me

 7. nuk eshte aspak budalla se e dime shume mire sesi eshte gje dja e opozites te gjithe, askush sdi akoma se kush eshte kryetari

 8. Te kene inat ata te pd , cfare do bej saliu tashti , ahh po do mbaj bastunin dhe te shijoj pencjonin e tij se ska me takat hahaha

 9. Po te kesh ne krye te partis te vdekur dhe partia ashtu esht prandaj duhet te vijne te rinj qe te bashkpunojme

 10. shume e drejte,opozita ka mare fund smarrin vesh ku jane ca bejne edhe as per popullin skane sjelle ndonjehere te mira

  1. Ah mer frojdo,ai oshte nje nga kryeministrat me Palikar qe ka pasur Shqiperia deri me sot .Lume si ti qe qe e do aq shume sa te duket se te kane share nga burri qe te ka qi…. maman😂😂

  2. O Fjordi nënën ty e Ramës gruan mun në rëzë të sumës o derrrrrrrr koperative juve fuhet tcunami me ju zhduk mor derrrraaaaaa

 11. O freshiste o ju qifsha motrat dhe ju shkerdha qe komentoni do jua cajme ate veren,Prisni do ikni neper semaforet e Europes ,duroni dhe pak.

 12. as Europa as Amerika nuk e njef non graten, rrjedhimisht as Europa dhe as Amerika nuk e njef dhe kete opozite qesharake qe sdi te lidhi as breket veta po shkon mbas nje te vdekuri si Non Grata

 13. shejtan budallai ne kete rast eshte dordoleci i vucidolit qe ben sikur nuk e di se ce pret mbas hapjes se negociatave per Shqiperin

 14. si pa dashje Berisha ka “harruar” sa ka kushtuar rruga e Kombit, mbi 22 milione euro per kilometer dhe 66 km kane kaluar tashme koston e 1.5 miliarde eurove, si dhe 230 milione eurot e perfituara e zhdukura nga basha dhe ai, per te cilat kane mbyllur nje hetim me procedure!Te shkoje jeta dem duke u mar me ramen o bushat,jeta eshte e shkurter,jetoje bushat,sipas jush te lapsit na tregoni kush eshte opozita zyrtare ne shqiperi dhe jo ajo qeshkruajne shpellkaret mediatik te saihut,europa njeh ate qe eshte zyrtare

 15. o rilinds, jo qe nuk ka shkuar koostoja e rruges ne kohe te Sales aq, por edhe sikur te kete shkuar 22 milion per km, ai ka care malin dhe ka bere 12 km tunel me dy kalime kurse Ramazanit i del kostoja 25 milione euro km ne astir, ne rrafsh dhe ne nje rruge ekzistuese me kater korsi😂
  Ju esht per tju qire motrat aq te fandaksur jeni me nje skizofren qe sa me shume ju shkerdhen aq me shume e doni.

 16. Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU
  Fuck EU fuck EU fuck EU fuck EU

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *