• |
ide | kryesore

Berisha: Belinda Balluku shpenzon në luksin e zyrës së saj 200 mijë euro

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditKryetari i PD-së, Sali Berisha ka mbajtur qëndrim të ashpër kundër zëvendëskryeministres së re, Belinda Balluku, ministre e Infrastrukturës dhe Energjetikës.

Në një konferencë për mediat, Berisha tha se Balluku ka shpenzuar 200 mijë euro për luksin në zyrë.

“Ajo shpenzon në luksin e zyrë së saj 200 mijë euro. Po kjo është vetëm kafeja e Belinda Ballukut.
Në ministrinë e saj dhe ndërmarrjet që varen prej saj, i dëgjuat kërcënimet energjetike të Edi Ramës.
Qytetarët duhet ta dijnë se kanë bërë 60 shitje e blerje ditore, njësoj si zarfat për pensionistët e djegësave, edhe këta me tendera ditorë kanë bërë blerje 2 apo 3-fish më shumë se bursa. Vetëm që të ndajnë para me njëri-tjetrin. Nuk është e rastit që ikën një superhajdut dhe kthehet miss Hajnia në zëvendësimin e tij.”, tha Berisha.32 Comments

 1. Nese Belinda Balluku shpenzon në luksin e zyrës së saj 200 mijë euro e sigurt eshte qe ne luksin e dhtepise dhe gopit te saj shpenzon 2 milion euro . E mbani mend kur palloshi akuzoi ministret e tij dhe u tha se ne donim te rrezonim Berishen per vjedhjen 700.000 euro te Metes kurse ju kete shifer e kani shpenzuar per rregullimin e gopit me operacione plastike?
  A ka kuptim e gjithe kjo ?
  Ça duhet te presim me ?

  1. Kastriot Muftaraj, qe e hodhen nga dritarja, ka deklaruar me prova ne tv. se kjo eskorta (*urve e shtrenjte) plake rrugeve te Selanikut, ka paguar 800.000 € per te bere operacion plastik per te mbyllur veglen e qelbur te shqyer ne te kater anet. Ku i gjeti parate?! Sigurisht ia vodhi shqiptareve, KAQ!

   1. O ti i pa emer po ku e qin sali berisha Belinda Ballukun dhe i rras karin fort ne pith Belinda Balluku renkon fort si kurve

  2. Belinda Balluku i merr Karin ne goje sali berishes dhe ja thith fort pastaji ja fut karin sali berishes ne mes te gjoksit dhe ja ben dru pastaji sali berisha i llap gjoksin belindes dhe pidhin pastaj sali berisha shtrihet dhe Belinda Balluku i hofen siper dhe i zhyt pidhin te kari i sali berishes dhe Belinda Balluku kaleron fort te kari i sali berishes dhe qihet fort sali berisha e shtrengon fort nga gjokset dhe ja ben oh oh Belinda jepi me fort Belinda Balluku ja ben ah ah po sali

 2. Krye buçja e palloshit . Vetem makiazhi i nje dite i kushton sa rroga vjetore e nje nenpunesi te thjeshte .

 3. NJE NAZiSTE. SI ZV KRYEMINISTERE!!!KJO VENDIIN E KA NE BURG !!!VEGEL NE DUART E LINDES QE DREJTON NGA BUNKERI I SURRELIT🤮🤮🤮🤮 thotë:

  NAZISTE e LINDUR!!!!FYTYRE E PATINUAR. Me 10 LLOJE KREMERASH dhe PUDRA qe LYHET KJO NAZISTE SUPER HAJDUTE!!!TALLJE DHE KARSHILLK qe u BEHET POPULLIT te VARFER!!!

 4. Kastriot Muftaraj, qe e hodhen nga dritarja, ka deklaruar me prova ne tv. se kjo eskorta (*urve e shtrenjte) rrugeve te Selanikut, ka paguar 800.000 € per te bere operacion plastik per te mbyllur veglen e qelbur te shqyer ne te kater anet. Ku i gjeti parate?! Sigurisht ia vodhi shqiptareve, KAQ!

   1. O i pa emer Belinden e qin dhe sali berisha e i rra karin fort te pidhi dhe e qin fort kur e qin sali berisha Belinden sali berisha rri si karderr kurse Belinda Balluku rri si kurve Belinda Balluku kur qihet me sali berishen behet prostitute kurse sali berisha karderr i lumte kari sali berishes qe e qin Belinda Ballukun

 5. O sali ti qe akuzon te tjeret per shpenzimet e tyre e ke pare ndonjehere veten e sa ke shpenzuar ti nga leket qe i ke vjedhur popullit

 6. O vampir ti ke 32 vjet qe vetem shpif sajojin genjejen trillon historira je shpifsi genjeshtari dhe trilluesi me i madh ne te gjit boten sikur te behesh nje kampjonat për genjeshtar shpifes trillues ju sali do ishit shpall kampjon bote se vetem për shpifje genjeshtra dhe trillime jeni kampjon bote ju se për gjera tjera jeni zero

 7. Belinda Balluku kur te shan sali berisha ty e te thot te qifsha ropt Belinda buçe kurve prostitute te qifsha pidhin ti Belinda Balluku duhet të mos besh ze se sali berisha esht karderr kurse ti Belinda Balluku je prostitute ti vetem merrja ne goje karin sali berishes dhe hap shalet qe te qije sali berisha sa her ti doje kari

 8. o sali berisha kur te flasi Belinda Balluku ti duhet te mos nihesh fare madje ta qepesh gojen se nuk ke as fytyre dhe as surrat te flasesh ti je nje kokerr injoranti nje mashtrues genjeshtar shpifes trillues hajdut kriminel dhe shiko se mos te shpall non grada dhe sira

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *