• |
ide | kryesore

Policia zbarkon në Elbasan, kontrolle në “zonën” e Talo Çelës

Arkiva, Lajme, Të funditPolicia e Elbasanit ka zhvilluar pasditen e sotme kontrolle në pika të ndryshme të qytetit dhe në disa akse rrugore.

Aksioni i radhës ka pasur si synim kapjen e personave në kërkim apo të implikuar në vepra të ndryshme penale, persona që qarkullojnë me armë apo mungesë dokumentacioni.

Dyshohet se në Elbasan apo periferinë e tij mund të fshihen persona mjaft të kërkuar nga drejtësia si Talo Çela apo persona të implikuar në vrasje të ndryshme.

Ndaj dhe kontrollet e sotme të policisë kanë patur për qëllim kapejne këtyre elementëve.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *