• |
ide | kryesore

Sherr të rinjsh në Bulqizë, kërcet arma

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Shëngjin, vràsje, eliminimin, armë, Mat, trupi, Tiranë


Një sherr mes dy të rinjve tek Ura e Serbinit në Shupenzë të Bulqizës ka degraduar në përdorimin e armëve.

Sipas policisë njëri nga të rinjtë ka gjuajtur në ajër me pistoletë.

Sherri ka ndodhur rreth orës 11:30. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e konfliktit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *