• |
ide | kryesore

Rama kap për fytyre Albin Kurtin në mes të Berlinit (VIDEO)

-Instant, Lajme, Syri i LapsitKryeministri Edi Rama në Kongresin e Partive Socialiste në Berlin ku ndodhet edhe kryeministri Albin Kurti, i ka bërë një ‘truk’ të vogël kreut të qeverisë së Kosovës.

Rama ‘ka lujtur kukafshehti’ me Kurtin ku ka shkaktuar shumë të qeshura. Kreu i qeverisë shihet teksa i vendos duart në mënyrë të beftë Kurtit në sy ndërsa ky i fundit është i kthyer me kurriz.

Ky moment, nuk kishte si mos të finalizohej me një përqafim mes dy homologëve të cilët gëzojnë marrëdhënie të mira.

‘Duhet të më kishe gjetur vetë more jo me spiuna’-  tha kryeministri teksa Kurti qeshi.

Shikoni videon: 48 Comments

  1. Lideri provincial i nje vendi sa nje kokerr orizi qe pervec se i rrit si kallomi nmut ska asnje shenje tjeter dalluese para syve te dynjase. Ky fale problemeve pafund qe u ka shtuar shqiptareve brenda kufijve ka marre persiper me zell e devotshmeri prej te rreshkituri tu prishe linjen europjane edhe atyre te gjendur jasht trungut. Sillet si nje hobo zhelemadh duke u ngerdheshur e leshuar batuta pa kripe zyrave te evropit vetem per arsyen e vetme se sja hedh qyrret njeri. KAQ.

 1. ARRESTOHET YMER G KELLIRA POLICIA E KAPI YMERIN DUKE JA FUTUR KARIN NE BYTH FRROK CUPIT DHE MUHAMED VELIUT AFER PALLATIT TE ARMINA MEVLANIT DHE ZENIT TE BABIT thotë:

  YMER GELBAZA KELLIRES I MBAN GOJA ERE MUT SE KUR ERDHE NE TIRANE NGA FSHATI I TIJ JA FUTI LLAPEN NE BYTH SALI BERISHES PASTAJ E SHQELMUAN NGA PD IKU DHE FILLIJ TJA FUS LLAPEN NE BYTH EDIRAMES

 2. Hahahahahha e dini cme ka thene nje demokrate e flakte per edi ramen. Nuk e degjoj dot me shume se 10 min se me ben per vete. E thene nga nje demokrate e thekur. Dmth qe vjen dhe nga familje e thekur demokratesh me njerez problematik qe nga koha e enver hoxhes deri sot.

  1. është i njëjti njeri, edhe që bërtet “kapeni hajdutin”, edhe që është vetë i tillë. Sali Berisha e ka huq të vjetër faturimin tek të tjerët të fajeve e përgjegjësive të veta personale. Ndodhte një ngjarje e rëndë, dilte brenda dhjetë minutave e jepte listën e autorëve, njoftohej një gjëmë diku, me vrap drejtonte gishtin tek pala tjetër. Bllofet e Berishës janë tashmë gjah memesh e shakash që mund t’i gjesh pa u lodhur fare në rrjet.

 3. Lulzim Basha ka nisur sot një vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, duke përgënjeshtruar për pak orë Sali Berishën, i cili në emisionin e Blendi Fevziut tha se Basha nuk e kalon dot oqeanin.

  Por duket, se këtë monopol do ta mbajë në Partinë Demokratike Sali Berisha, i cili, ndërkaq është shpallur Non Grata edhe nga Britania e Madhe.Shkoni shpellkare te salih metaj lepijani bythen e loqet lulzimes tani,tjetri shkoje ne amerike,por tani do dale salihu dhe do ju thote qe lulin e coje rama ne amerike duke paguar Dash

 4. Hajde politikan hajde ne dore te kujt ka ngelur KOMBI SHQIPTAR .Une keshtu kame luajtur ne moshen 10 vjec pra para 45-47-vitesh turp turp pasi e katandisi KOMBIN NE KETE TEREXHE SI I DERGUARI I MASONEVE TE NENURAVE TE PARISIT I PREGATITUR TAMAM PER KETE TE KEQE TE KOMBIT TONE.

 5. Edvin shkerdhrama asht super mashtrues,arrogant,fodull etj.Por ne k’te rast…..Te gjitheve na ndodh nji gje e tille,me hire apo me pahire.
  Kjo nuk damton kombin.Ato te tjerat,bemat e tij po,ato damtojne shume shqiptarine sidomos n’Kosove.

 6. Dhe ky adoleshenti delirant 58 vjeçar do na fusi në Europë?Ky do katandiset si babai i vetë shpirtëror që i nxirrte gjuhën dhe perqeshte ushtarët e gardës.Vaj medet Shqipëria e Kosova nga ky idiot gjenetik.

 7. Pesë burra, që vetëquhen drejtues të një Republike që ekziston në mendjet e tyre, me emrin ‘Republika e Çamerisë’, kanë organizuar një koktejl me rastin e ditëlindjes së Berishës.

  “Përshëndetje, mirëserdhët! Qeveria e Republikës së Çamërisë, Presidenca e Republikës së Çamërisë, shtron një koktejl me rastin e 78-vjetorit të ditëlindjes së Dr. Prof. Sali Berishës.Rama ju detyron me zoor qe ju te masturboheni ne menyre kolektive me raste dhe te shkerdheni njeri tjetrin

 8. Tani me këtë vardisje të tij publike, ai ka thyer më shumë zemra grash dhe ka fituar një grua me zemër të akullt, e cila shijon poshtërimin e Doktorit por jo vardisjen e tij. Kështu që të gjithëve u duhet Grida tek Doktori. Sidomos kundërshtarëve të tij. Zemërthyerat e “Foltores” që ende nuk kanë marrë akoma dekoratat e luftës, tani duhet të kenë idhull dekoltenë e Gridës. Ndërsa ato që e kishin afër Gridën dhe u iku, natyrisht janë më të qeta. Edhe ata e duan tek Doktori.

 9. hakërrim i Berishës vinte pas përpjekjeve të tij për të joshur deputetin në fjalë, të cilin gjashtë muaj më pare, në kulmin e luftës me të, e kishte akuzuar po vet për aferën “Babalja”. Nëse Salianji do kishte qëndruar besnik me Bashën, tani gjyqi do kishte mbaruar dhe ai do ishte dënuar. Fakti që ai shkoi nga Berisha, për të marrë mbështetjen e tij funksionoi dhe ne jemi dëshmitarë të një drejtësie karikaturë, përballë presionit të Sali Berishës.

 10. Kryetari i Sindikatës për Arsimin e Lartë, Aleksandër Kovaçi i cili drejton grevën e pedagogëve është një ish zyrtar i lartë i SHIK në kohën e Bahskim Gazidedes, të cilën e ka fshirë nga biografia e tij. Ai ka punuar si zëvendësdrejtor i Departamentit të Analizës në kohën e Bashkim Gazidedes deri në vitin 1998

  1. Vëllai i Sokol Olldashit ‘i përvishet’ Berishës: Basha të erdhi në zyrë duke qarë, telefonove çdo kryetar dege për t’i kërcënuar…

 11. Berisha iu bën thirrje shqiptarëve të dalin në protestë kundër varfërisë, nusja e tij Armina, bashkë me të birin, shkojnë për pushime në ishullin e pasanikëve, Mykonos.

 12. ata që duan hapjen e dosjeve nuk i ndan as ndasia politike, 86.4% e atyre që janë pro hapjes së dosjeve janë votues të së djathtës dhe 71% e tyre janë votues të së majtës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *